O nas

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów sprzętu AGD DO ZABUDOWY w Polsce północno-zachodniej. Firmę stworzyliśmy w 2003 roku, już wówczas jako specjaliści funkcjonujący w branży AGD od dekady – uczestnicy jej rozwoju i przemian. Dzięki solidności kupieckiej, szybkiej rozbudowie struktur i znakomitym wynikom sprzedażowym w przeciągu kilku lat zdobyliśmy zaufanie i staliśmy się regionalnymi partnerami światowych i krajowych liderów w branży: BOSCH, SIEMENS, ELECTROLUX, AEG, ZANUSSI, LIEBHERR, CANDY, GORENJE, AMICA i wielu innych.

Nasza dewiza: SZYBKO, PROFESJONALNIE, TANIO sprawdziła się w praktyce - znalazła uznanie w oczach stale rosnącej grupy klientów i dostawców. Specjalnością firmy jest sprzęt kuchenny do zabudowy... i nie tylko.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, pamiętając jednocześnie, że aby zapoznać się z „gorącymi” propozycjami najlepiej skontaktować się z nami w siedzibie naszej firmy. W razie pytań prosimy o przejście do opcji KONTAKT. Uczynimy wszystko by sprostać Państwa wymaganiom, łącznie z ofertą mebli kuchennych. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.

Nasza misja.

Dążąc do uzyskania pozycji regionalnego lidera chcemy zapewnić naszym klientom maksimum pomocy i satysfakcji z zakupionego u nas sprzętu AGD.
Wszystkie te działania realizujemy z zachowaniem etyki w biznesie, troszcząc się o zadowolenie naszych pracowników, dbając o środowisko naturalne.

Credo.

Zawsze dla Twojej satysfakcji.MECHART SPÓŁKA JAWNA, ul. Jasna 8, 60-198 Poznań,
wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXI Wydział Gospodarczy pod numerem 00000170058, NIP 7792212074