MECHART
Zawsze dla Twojej satysfakcji.

Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów sprzętu AGD DO ZABUDOWY w Polsce północno-zachodniej. Firmę stworzyliśmy w 2003 roku, już wówczas jako specjaliści funkcjonujący w branży AGD od dekady – uczestnicy jej rozwoju i przemian. Dzięki solidności kupieckiej i znakomitym wynikom sprzedażowym w przeciągu kilku lat zdobyliśmy zaufanie i staliśmy się regionalnymi partnerami światowych i krajowych liderów w branży: BOSCH, SIEMENS, ELECTROLUX, AEG, ZANUSSI, LIEBHERR, CANDY, GORENJE, AMICA i wielu innych.

Nasza dewiza: SZYBKO, PROFESJONALNIE, TANIO sprawdziła się w praktyce – znalazła uznanie w oczach stale rosnącej grupy klientów i dostawców. Specjalnością firmy jest sprzęt kuchenny do zabudowy… i nie tylko.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, pamiętając jednocześnie, że aby zapoznać się z „gorącymi” propozycjami najlepiej skontaktować się z nami w siedzibie naszej firmy. W razie pytań prosimy o przejście do opcji KONTAKT. Uczynimy wszystko by sprostać Państwa wymaganiom, łącznie z ofertą mebli kuchennych. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.

Dążąc do uzyskania pozycji regionalnego lidera chcemy zapewnić naszym klientom maksimum pomocy i satysfakcji z zakupionego u nas sprzętu AGD. Wszystkie te działania realizujemy z zachowaniem etyki w biznesie, troszcząc się o zadowolenie naszych pracowników, dbając o środowisko naturalne.

COOKIES